Demet Özdemir’den evi terk ettiği iddialarına cevap! Açıklaması kafaları karıştırdı

Şimdilerde Adım Farah dizisiyle ekranlara dönen ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, geçtiğimiz sene ağustos ayında müzikçi Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle evlendi. Alakalarıyla göz önünde olan çiftin kriz yaşadıkları tez edilmişti.

“İLİŞKİLERDE MESELELER OLABİLİR”

Magazin D’ye konuşan Demet Özdemir, evliliğinde çıktığı sav edilen problemler hakkında birinci defa konuştu. “Ben bağlantılarımla hiçbir vakit konuşmadım. Evlenmeden evvel de özel hayatımla ilgili konuşmadım. Mutluluğumdan öteki bir şey de paylaşmadım. İlgilerde meseleler olur, düzelir. El ele çıkarız yarın. Şu anda bununla ilgili hiçbir şey konuşmak istemiyorum. Kederlerimiz çok öteki şu anda” dedi.

“EVİ TERK ETMEDİM”

Demet Özdemir “Evi terk ettiğiniz haberleri gerçek mu?” sorusuna ise “Hayır, hayır değil. Yani şu an aktüel olarak değil.” karşılığını verdi. Hoş oyuncu verdiği yanıtla başları karıştırdı.

“HUKUKİ SÜRECİMİZ BAŞLADI”

Demet Özdemir, birkaç gün evvel çıkan, evli bir bayan oyuncunun tekrar evli bir direktörle karavanda samimi bir halde yakalandığı biçimindeki tezlerde isminin yer almasıyla ilgili de konuştu. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla çıkan haberler reaksiyon gösteren ünlü oyuncu “Zaten gerekli her şeyi açıkladım. Çok sinirliydim. Kibarlığımı elden bırakmadan da bunları yapmaya çabaladım. Bu bana nazaran habercilik değil, bu bana nazaran dedikodu. Bir sürü bayan oyuncu evli bayan oyuncu, hürmet duyduğumuz evli direktörler zan altında kaldı. Pazartesi hukuksal süreci başlatacağım. Evliliğimdeki meselelerin bu türlü iğrenç haberle ilişkilendirilmesi hiç beğenilen değil” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir