Burak Yılmaz’dan Fenerbahçe itirafı: Yumruk yumruğa kavga ettik

37 yaşındaki başarılı futbolcu Burak Yılmaz, Mehmet Demirkol ile yaptığı röportajda mesleğinin birinci yıllarında yaşadığı olaylar üzerine çarpıcı itiraflar yaptı.

2008 yılında Fenerbahçe’de oynadığı periyot süratli kararlar verdiğini paylaşan Burak Yılmaz bu devirde Luis Aragones ile yumruk yumruğa arbede ettiğini açıkladı.

Daha evvelki röportajlarında da Fenerbahçe devrinde Aragones’le sorun yaşadığını paylaşan Burak Yılmaz, “Aragones ile ben yumruk yumruğa hengame ettim. Beni bir maç oynattı. Birinci sefer da 3-0 galip geldik. Çok da âlâ oynamadım lakin o alanda birinci sefer net bir galibiyet.

Çok uygun oynamadım. Sivas’a gittik birebir grup birinci 11 oynuyor ben yokum çabucak gittim odasına zira bir daha benim orada, o grupta talih bulma ihtimalim yok. Hocaya dedim ki ‘Ben oynamıyorum. Geçen hafta kazandık. Herkes tıpkı ekipte oynuyor, ben oynamıyorum.’ O da; ‘Sen kimsin’ dedi. Abi en meczup çağım futbolda.

Sen kimsin deyince bana bende de o vakit bilgisiz yüreği var. Çok makûs bir arbede etmiştik biz. Sonra 18 kişilik takım her yere 17 kişi gidiyordu. Ben tek başıma duşumu alıp bir sene boyunca takıma girmedim. Fenerbahçe’de öyleydi. İçimde uktedir. Fenerbahçe topluluğu çok büyük bir topluluk.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir